Szczegóły oferty

Alter Investment S.A.. Numer oferty: 7055079

Działka pod osiedle domów
Pomlewo
Lokalizacja:
Pomlewo
Powierzchnia:
47,098 m2
Cena:
3,532,350 zł
Typ nieruchomości:
Działka
Cena za m2
75.00 zł/m2
Opis nieruchomości

Firma Alter Investment S.A. to deweloper gruntowy. Łączymy grunty z wyjątkowymi projektami tworząc szczęśliwe miasto. Działając jako spółka akcyjna zajmujemy się przygotowaniem gruntów pod względem administracyjno-prawnym, a następnie sprzedażą. Nieruchomości nabywamy na terenie całej Polski, a ze szczególną intensywnością w północnej części kraju, skąd się wywodzimy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych do sprzedaży.

Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Opis:

Działka znajduje się w miejscowości Pomlewo przy ul. Jodłowej oraz Kasztanowej.

Teren o powierzchni 4,7 ha, w uchwalonym MPZP – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Plan przewiduje możliwość podziału na działki min. 1000 m2.
Na terenie przyległym znajdują się już działki z projektami oraz pozwoleniami na budowę jednorodzinnych dwulokalowych (bliźniaków). Działki te są także obecnie w sprzedaży (dostępne powierzchnie: 2062 m2 lub 2064 m2).
Całość ma stworzyć kameralne osiedle komfortowych domów. Teren przytulny, pagórkowaty, otoczony drzewami, w otulinie lasu. Dobry dojazd do działek, drogą utwardzoną. Media w drodze. Dookoła nowoczesna, rozwijająca się zabudowa jednorodzinna.

Lokalizacja:

Nieruchomość znajduje się w Pomlewie pomiędzy ulicami Jodłową oraz Kasztanową, w pobliżu drogi wojewódzkiej 221, z której dostaniemy się do nieruchomości drogą gminą. Nieruchomość otoczona jest piękną zielenią, w tym dużą liczbą drzew, co czyni ją wyjątkową w porównaniu z okolicznymi gruntami. Urozmaicona rzeźba terenu w połączeniu z istniejącą roślinnością tworzą kameralny i przytulny klimat.

W miejscowości Pomlewo, zaledwie 800 m od działki znajdują się szkoła podstawowa oraz sklep spożywczy.
Ponadto ma tu siedzibę Hotel Kozi Gród z bogatą ofertą SPA.
Do Kolbud mamy jedynie 10 km, a dojazd zajmuje tylko ok.10 min. W Kolbudach znajdują się liczne obiekty handlowe, markety, piekarnie, restauracje, szkoła podstawowa z basenem, przedszkola oraz kąpielisko gminne.
Dla lubiących sporty zimowe w odległości 5 km znajduje się ośrodek narciarski Zielony Stok oraz kolejny oddalony o 10 km ośrodek narciarski Trzepowo.
Dodatkowym atutem jest bliskość pola golfowego Postołowo – 25 km oraz Tokary Golf Club – 27 km. 
Gdańsk oddalony jest o 20 km, a Kościerzyna 30. W pobliżu znajdują się lasy i tereny rekreacyjne.

Media: 
• Prąd
• Sieć wodociągowa
• Sieć kanalizacyjna

Podczas prezentacji z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Oferta ważna jest do 31.03.2024 r. Po tym terminie, w związku z prowadzonym procesem inwestycyjnym cena może ulec podwyższeniu.

Możliwość zlecenia nam przygotowania dowolnego projektu oraz uzyskania pozwolenia na budowę. 

Cena podana w ogłoszeniu jest netto, należy doliczyć 23% VAT.

Brak opłaty PCC przy zakupie nieruchomości.

Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania?
Zadzwoń +48 734-172-402
Lokalizacja

    Napisz bądź zadzwoń
    +48 734-172-402