Szczegóły oferty

Alter Investment S.A.. Numer oferty: 8632955

Działka z kamienicą do rozbudowy do 1030 PUU
Gdańsk Święty Wojciech
Lokalizacja:
Gdańsk Święty Wojciech
Powierzchnia:
936 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Opis nieruchomości

Do sprzedaży trzykondygnacyjna kamienica przy ul. Trakt Świętego Wojciecha 113 w Gdańsku.

Budynek położony jest w odległości ok. 3 km od historycznego serca miasta, tuż przy drodze krajowej prowadzącej bezpośrednio od południa do centrum miasta. W odległości kilkuminutowego spaceru dostępna stacja PKP, SKM Gdańsk Orunia. Obiekt idealny na siedzibę firmy lub budynek zamieszkania zbiorowego.
Historyczna architektura oraz strategiczne położenie dodatkowo wpływają na prestiżowość tej nieruchomości.

W budynku znajduje się 37 pomieszczeń wraz z poddaszem, które można zaadaptować na kolejne pomieszczenia, z pełnym dostępem do wszystkich niezbędnych urządzeń oraz instalacji sanitarnych, w częściach wspólnych.

– Działka usługowa o pow. 936 m2, zabudowana kamienicą
– Pow. całkowita wynosi 872 m2, pow. użytkowa obecnie 676 m2, plus poddasze 126 m2 oraz piwnica 69 m2; z możliwością rozbudowy do 1030 PUU, na którą składać się będą 53 lokale.

Budynek posiada przyłącza mediów oraz GPEC.
Dla nabywcy nieruchomości możemy przeprowadzić cały proces uzyskania pozwolenia na budowę zgodne z zamierzeniem inwestycyjnym.

Firma Alter Investment S.A. to deweloper gruntowy. Łączymy grunty z wyjątkowymi projektami tworząc szczęśliwe miasto. Działając jako spółka akcyjna zajmuje się przygotowaniem gruntów pod względem administracyjno – prawnym, a następnie sprzedażą. Nieruchomościami nabywamy na terenie całej Polski, ze szczególnym wyróżnieniem polski północnej, skąd się wywodzimy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich 

Aktualna cena ważna jest do 30.06.2024. Po tym czasie w związku z prowadzonym procesem inwestycyjnym cena może ulec podwyższeniu.

Dzielnica Orunia w latach 2017-2023 została objęta Gminnym Programem Rewitalizacji.Środki przeznaczone na rewitalizację Oruni wynoszą ponad 22 mln zł. Partnerami w projekcie rewitalizacji Oruni jest dwadzieścia wspólnot oraz jedna spółdzielnia mieszkaniowa. Zakres prac obejmuje części wspólne budynków, w niektórych przypadkach zostanie również zagospodarowane otoczenie.W ramach rewitalizacji zostanie także częściowo wyremontowanych dwanaście budynków komunalnych, będzie również zagospodarowane ich otoczenie.Przeobrażeniu ulegnie także Ratusz Oruński. Budynek zostanie wyremontowany i zaadaptowany na cele społeczne. Ratusz w przyszłości stanie się siedzibą Rady Dzielnicy Orunia-Święty Wojciech-Lipce oraz mediateki (Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku). Część pomieszczeń zostanie udostępniona organizacjom pozarządowym prowadzącym działania społeczne. Budynek zostanie dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Planuje się także przeprowadzenie prac konserwatorskich dotyczących elewacji oraz przebudowę dachu. Został już wyłoniony wykonawca dokumentacji technicznej.

Cena podana netto. Należy doliczyć 23% VAT

Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja

    Napisz bądź zadzwoń
    +48 734-172-402