Szczegóły oferty

Alter Investment S.A.. Numer oferty: 7882772

Kamienica na sprzedaż z możliwą rozbudową
Gdańsk Święty Wojciech
Lokalizacja:
Gdańsk Święty Wojciech
Powierzchnia:
888 m2
Cena:
4,189,720 zł
Typ nieruchomości:
Inny komercyjny
Rynek:
mieszkania
Cena za m2
4718.00 zł/m2
Piętro:
Opis nieruchomości

Firma Alter Investment S.A. to deweloper gruntowy. Łączymy grunty z wyjątkowymi projektami tworząc szczęśliwe miasto. Działając jako spółka akcyjna zajmuje się przygotowaniem gruntów pod względem administracyjno – prawnym, a następnie sprzedażą. Nieruchomościami nabywamy na terenie całej Polski, ze szczególnym wyróżnieniem polski północnej, skąd się wywodzimy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich 

Aktualna cena ważna jest do 31.12.2023. Po tym czasie w związku z prowadzonym procesem inwestycyjnym cena może ulec podwyższeniu.

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży 3-kondygnacyjną kamienicę przy ul. Trakt Świętego Wojciecha 113 w Gdańsku. Budynek położony jest w odległości ok. 3 km od historycznego serca miasta, tuż przy drodze głównej prowadzącej bezpośrednio od południa (dojazd także od autostrady A1) do centrum miasta.

Obiekt o powierzchni użytkowej 888 m2. W budynku znajduje się 37 pomieszczeń wraz z poddaszem, które można zaadaptować na kolejne pomieszczenia, z pełnym dostępem do wszystkich niezbędnych urządzeń oraz instalacji sanitarnych, w częściach wspólnych. Ponadto jest możliwość rozbudowy obiektu o dodatkowe 740 m2 PU co zwiększa potencjał działki oraz budynku do łącznego rozmiaru ponad 1200 PU.

Budynek posiada przyłącza mediów oraz GPEC.

Dla nabywcy nieruchomości możemy przeprowadzić cały proces uzyskania pozwolenia na budowę zgodne z zamierzeniem inwestycyjnym. 

Dzielnica Orunia w latach 2017-2023 została objęta Gminnym Programem Rewitalizacji.Środki przeznaczone na rewitalizację Oruni wynoszą ponad 22 mln zł. Partnerami w projekcie rewitalizacji Oruni jest dwadzieścia wspólnot oraz jedna spółdzielnia mieszkaniowa. Zakres prac obejmuje części wspólne budynków, w niektórych przypadkach zostanie również zagospodarowane otoczenie.W ramach rewitalizacji zostanie także częściowo wyremontowanych dwanaście budynków komunalnych, będzie również zagospodarowane ich otoczenie.Przeobrażeniu ulegnie także Ratusz Oruński. Budynek zostanie wyremontowany i zaadaptowany na cele społeczne. Ratusz w przyszłości stanie się siedzibą Rady Dzielnicy Orunia-Święty Wojciech-Lipce oraz mediateki (Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku). Część pomieszczeń zostanie udostępniona organizacjom pozarządowym prowadzącym działania społeczne. Budynek zostanie dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Planuje się także przeprowadzenie prac konserwatorskich dotyczących elewacji oraz przebudowę dachu. Został już wyłoniony wykonawca dokumentacji technicznej.

Cena podana w ogłoszeniu netto. Należy doliczyć 23% VAT

Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania?
Zadzwoń +48 734-172-402
Lokalizacja

    Napisz bądź zadzwoń
    +48 734-172-402