Szczegóły oferty

Alter Investment S.A.. Numer oferty: 4911516

Kamienica na sprzedaż z możliwą rozbudową
Gdańsk Święty Wojciech
Lokalizacja:
Gdańsk Święty Wojciech
Powierzchnia:
888 m2
Cena:
5,591,000 zł
Typ nieruchomości:
Inny komercyjny
Rynek:
mieszkania
Cena za m2
6296.17 zł/m2
Piętro:
Opis nieruchomości

Firma Alter Investment S.A. to deweloper ziemski. Łączymy grunty z wyjątkowymi projektami tworząc szczęśliwe miasto. Działając jako spółka akcyjna zajmuje się przygotowaniem gruntów pod względem administracyjno – prawnym, a następnie sprzedażą. Nieruchomościami nabywamy na terenie całej Polski, ze szczególnym wyróżnieniem polski północnej, skąd się wywodzimy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży 3-kondygnacyjną kamienicę przy ul. Trakt Świętego Wojciecha 113 w Gdańsku. Budynek położony jest w odległości ok. 3 km od historycznego serca miasta, tuż przy drodze głównej prowadzącej bezpośrednio od południa (dojazd także od autostrady A1) do centrum miasta.

Obiekt o powierzchni użytkowej 888 m2. W budynku znajduje się 37 pomieszczeń wraz z poddaszem, które można zaadaptować na kolejne pomieszczenia, z pełnym dostępem do wszystkich niezbędnych urządzeń oraz instalacji sanitarnych, w częściach wspólnych. Ponadto jest możliwość rozbudowy obiektu o dodatkowe 740 m2 PU co zwiększa potencjał działki oraz budynku.

Budynek posiada wszystkie media oraz przyłącze do GPEC.

Dla nabywcy nieruchomości możemy przeprowadzić cały proces uzyskania pozwolenia na budowę zgodne z zamierzeniem inwestycyjnym. 

Dzielnica Orunia w latach 2017-2023 została objęta Gminnym Programem Rewitalizacji.Środki przeznaczone na rewitalizację Oruni wynoszą ponad 22 mln zł. Partnerami w projekcie rewitalizacji Oruni jest dwadzieścia wspólnot oraz jedna spółdzielnia mieszkaniowa. Zakres prac obejmuje części wspólne budynków, w niektórych przypadkach zostanie również zagospodarowane otoczenie.W ramach rewitalizacji zostanie także częściowo wyremontowanych dwanaście budynków komunalnych, będzie również zagospodarowane ich otoczenie.Przeobrażeniu ulegnie także Ratusz Oruński. Budynek zostanie wyremontowany i zaadaptowany na cele społeczne. Ratusz w przyszłości stanie się siedzibą Rady Dzielnicy Orunia-Święty Wojciech-Lipce oraz mediateki (Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku). Część pomieszczeń zostanie udostępniona organizacjom pozarządowym prowadzącym działania społeczne. Budynek zostanie dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Planuje się także przeprowadzenie prac konserwatorskich dotyczących elewacji oraz przebudowę dachu. Został już wyłoniony wykonawca dokumentacji technicznej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Masz pytania?
Zadzwoń +48 734-172-402
Lokalizacja
Napisz bądź zadzwoń
+48 734-172-402