Specjalista ds. Marketingu

Praca w Alter Investment

Opis stanowiska

  • udział w opracowywaniu, wdrażanie i realizacja strategii marketingowej organizacji
  • inicjowanie oraz realizacja kompleksowych działań marketingowych wspierających sprzedaż produktów firmy
  • opracowywanie materiałów marketingowych, w tym tworzenie treści do folderów, prezentacji, teaserów, ulotek itp.
  • planowanie i prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, Linkedin) oraz z wykorzystaniem innych narzędzi elektronicznych (w tym aktualizacja www) i marketingowych
  • przygotowywanie treści comiesięcznych newsletterów oraz okazjonalnych artykułów sponsorowanych i innych materiałów promocyjnych
  • przygotowywanie i prezentacja ofert sprzedażowych zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
  • przygotowywanie oraz organizacja udziału w targach oraz innych imprezach promocyjnych i przedsięwzięciach wspierających sprzedaż produktów firmy i jej wizerunek
  • współpraca z pomiotami zewnętrznymi, w tym agencjami marketingowymi oraz dostawcami usług i produktów marketingowych, w celu optymalnej realizacji zadań
  • prowadzenie analiz i proponowanie rozwiązań optymalizujących działania marketingowe i ich koszty
  • odpowiedzialność za budżet marketingowy, w tym rozliczanie kosztów
  • budowanie trwałych i efektywnych relacji z klientami i innymi kontrahentami, w tym stałe zapewnianie właściwego przepływu informacji do potencjalnych klientów oraz inwestorów w zakresie prowadzonej działalności
  • negocjowanie cen i innych warunków umów z kontrahentami
  • przygotowywanie projektów umów
  • analiza konkurencji oraz otoczenia rynkowego i rekomendowanie podejmowania adekwatnych działań
  • bezpośrednia współpraca z zarządem firmy
  • bieżące dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań
  • aktualizacja danych w systemie CRM
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w dziale marketingu w branży nieruchomości (firma deweloperska lub tp.) – warunek konieczny!
  • praktyczna znajomość zagadnień marketingowych, w tym marketingu internetowego, kreacji i planowania komunikacji
  • znajomość zasad copywritingu oraz umiejętność tworzenia kreatywnych treści
  • znajomość bieżących trendów marketingowych
  • umiejętność sporządzania materiałów marketingowych, a także kalkulacji, prezentacji i ofert handlowych
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe
  • kreatywność, przedsiębiorczość i zdolności organizatorskie
  • skrupulatność, systematyczność i precyzja w działaniu
  • umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole, wysoki poziom zaangażowania i dążenie do osiągania celów, nastawienie na sukces
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne i przejrzyste zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • perspektywę długoterminowego zatrudnienia
  • pracę w dobrze wyposażonym i skomunikowanym biurze, w centrum Gdańska
  • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • wsparcie zaangażowanego, życzliwego i profesjonalnego zespołu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: Niniejszym dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alter Investment S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-895), przy ul. Podwale Grodzkie 5, moich danych osobowych innych aniżeli określone w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy: tj. numeru telefonu, adres poczty elektronicznej i innych danych wynikających ze złożonego przeze mnie podania o zatrudnienie. Ponadto, oświadczam, iż przed wyrażaniem zgody zostałam/zostałem poinformowana / poinformowany, że: mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę; wycofanie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Napisz bądź zadzwoń
    +48 734-172-402