Szczegóły oferty

No. 1
Gdańsk Partyzantów 111
Lokalizacja:
Gdańsk Partyzantów 111
Typ nieruchomości:
Usługowo-mieszkaniowa
Rynek:
pierwotny
Status
W realizacji
Opis nieruchomości

Lokalizacja inwestycji pozwala na szybki dostęp do centrum Wrzeszcza, a stąd do wszystkich centrów biurowych w Trójmieście oraz na zlokalizowane w Gdańsku uczelnie. W pobliżu znajduje się także Garnizon z bogatą ofertą klubową, rozrywkową i gastronomiczną. Blisko jest stąd do przystanku PKM, szybko można też wyjechać na trójmiejską Obwodnicę i dojechać do lotniska.Inwestycja to jeden budynek, w którym powstanie 52 lokali o niewielkich metrażach. Dziesięć z tych lokali będzie miało dwa poziomy. Każdy będzie miał niewielki aneks kuchenny i łazienkę. Budynek powstanie jako obiekt zamieszkania zbiorowego.Dla wygody przyszłych mieszkańców ok 170 m kw. w budynku przeznaczonych zostanie na powierzchnie do integracji. Powstanie tu między innymi wspólna kuchnia i siłownia. Przewidziany jest także wygodny parking dla rowerów, będą tu również stanowiska do ładowania elektrycznych jednośladów.

Idea colivingu przybyła do Polski z krajów anglosaskich.  Szybko zyskuje na popularności wśród ludzi młodych,

w tym studentów oraz młodych profesjonalistów, zwłaszcza  tych, którzy nie założyli jeszcze rodziny. Tacy ludzie nie chcą jednak wynajmować mieszkań wyposażonych w stare meble, a jednocześnie nie stać ich jeszcze na  własne mieszkanie.

Na czym polega coliving?

Każdy z najemców ma wygodnie urządzony i bardzo  funkcjonalny apartament: sypialnię z aneksem kuchennym  i łazienką. Istotą colivingu jest to, że do dyspozycji  wszystkich najemców też świetnie zaaranżowane i nowocześnie wyposażone części wspólne, takie jak kuchnia z jadalnią, pralnia, sala telewizyjna, biblioteka  i przestrzeń coworkingowa. Dla osób pragnących  odpocząć na łonie natury jest ogród z ławkami.

Użytkowanie części wspólnych integruje społeczność  i obniża koszty najmu, dzieląc je między wszystkich najemców. Przy tym nie powoduje konfliktów, ponieważ  ich utrzymanie i sprzątanie jest wliczone w opłatę najmu.  Mieszkańcy mogą się skoncentrować na własnych  zajęciach, pracy czy rozrywce, a jednocześnie co  niezwykle istotne dla tego pokolenia mają do dyspozycji  w pełni wyposażone i dedykowane dla konkretnych  sposobów spędzania czasu pomieszczenia oraz  towarzystwo do różnych, w tym wspólnych aktywności.

Jaka jest rola inwestora?

Formuła FreeCity zakłada, że  realizacja zysków jest równie wygodna i bezproblemowa,  co mieszkanie dla najemców. Po zainwestowaniu pieniędzy   i ukończeniu inwestycji bieżący zarząd nad nieruchomością  przejmuje wyspecjalizowana firma zajmująca się wynajmem   i jego obsługą. To ona negocjuje z najemcami, dba o nieruchomość i wypłaca zyski każdemu inwestorowi  posiadającemu odrębny lokal.

Lokalizacja
Napisz bądź zadzwoń
+48 734-172-402