About us

Jesteśmy deweloperem nowych standardów, działającym na rynku wtórnym i pierwotnym. Dysponujemy atrakcyjną ofertą lokali gotowych do zamieszkania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Do tej pory nasz zespół uczestniczył w ponad 500 transakcjach o wartości wielu milionów złotych. Od początku istnienia notujemy dynamiczny wzrost przychodów i osiąganego wyniku finansowego. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę i pełen profesjonalizm. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Poznaj nasz zespół

Tworzą go ludzie, którzy mają duże doświadczenie w branży nieruchomości
i spektakularne sukcesy na swoim koncie. Dzięki nim, ale też profesjonalistom tworzącym kadrę firmy, Alter Investment dynamicznie się rozwija od początku swego istnienia.

Zarząd
Damian Tomasik
Założyciel i Prezes Zarządu

Jako bystry obserwator rynku mieszkaniowego w Polsce dostrzegł niszę we flippingu: nabywaniu po okazyjnych cenach lokali starszych, często w złym stanie, przywracaniu im świetności za sprawą gruntownych remontów według planów przygotowanych przez architektów, urządzaniu pod klucz i sprzedaży z zyskiem. Uczynił z tego koło zamachowe firmy, dzięki któremu zgromadził kapitał do uruchomienia części deweloperskiej firmy. Na razie Alter Investment działa głównie w Trójmieście, ale ma już na koncie inwestycje w kraju.

Zarząd
Sławomir Chrabka
Koordynator Projektów Inwestycyjnych

Z wykształcenia magister inżynier budownictwa. Posiada uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi. W Alter Investment pracuje od września 2018 roku, zajmuje się koordynowaniem projektów inwestycyjnych o charakterze remontowo-budowlanym, nadzorem nad firmami wykonawczymi oraz bierze udział w projektowaniu remontowanych i adaptowanych wnętrz.

Grzegorz Dawid
Dyrektor Zarządzający

Prawnik z ukończonymi licznymi studiami podyplomowymi z dziedziny zarządzania (w tym MBA) i finansów. W przeszłości był prokuratorem, radcą prawnym, a następnie menedżerem (Press Glass S.A. i Kler S.A.).

Sławomir Chrabka
Koordynator Projektów Inwestycyjnych

Z wykształcenia magister inżynier budownictwa. Posiada uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi. W Alter Investment pracuje od września 2018 roku, zajmuje się koordynowaniem projektów inwestycyjnych o charakterze remontowo-budowlanym, nadzorem nad firmami wykonawczymi oraz bierze udział w projektowaniu remontowanych i adaptowanych wnętrz.

Katarzyna Paracka
Dyrektor Finansowy

Prawie 7 lat była związania z Lotos Kolej Sp z o.o., gdzie pokonała drogę od referenta w Dziale Budżetowania i Kontrolingu do kierownika Działu finansowego. Ukończyła magisterskie studia uzupełniające na kierunku Zarządzanie (Inwestycje i Nieruchomości) oraz studia MBA. Jest laureatką licznych nagród i wyróżnień.

Nasze wartości

Alter Investment S.A. to firma, której działalność opiera

się na unikatowych wartościach.

Innowacyjność

Zajęliśmy się działalnością flippingową, czyli remontami i wyposażaniem mieszkań na rynku wtórnym, gdy tego typu usługa była mało popularna. Dynamiczny rozwój firmy wskazuje, że wybraliśmy dobrą drogę. Jednak cały czas badamy trendy rynkowe. Szukamy wśród nich szans dla siebie i dla naszych klientów. Rynek nieruchomości dynamicznie się zmienia. Nasze wyniki wskazują, że jak dotąd udaje nam się nadążać za tymi zmianami. Potwierdzeniem tego są nasze projekty budowy mikroapartamekntów
i obiektów colivingowych.

PROFESJONALIZM

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie szkolą się i pogłębiają wiedzę. Dlatego możemy Ci zaoferować najlepszy produkt
w atrakcyjnej cenie. Działamy na rynku pierwotnym i wtórnym według wypracowanych procedur, zapewniając naszym klientom pełną obsługę. W obu przypadkach obsługujemy cały łańcuch od projektu architektonicznego do przekazania kluczy nabywcy, co pozwala zagwarantować wysoką jakość zarówno obsługi, jak i nieruchomości.

ZAUFANIE

Nasz klient nie musi być specjalistą od rynku nieruchomości, ponieważ nasi pracownicy służą mu wszelką radą i pomocą: przeprowadzą przez cały proces zakupu lub sprzedaży, wyjaśnią zapisy umów, wskażą możliwości inwestycyjne. Kiedy kupujemy nieruchomość, oferujemy bezpłatną wycenę. To zaufanie jest kapitałem, który procentuje po obu stronach. Klienci przechodzą bezpiecznie i sprawnie przez proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości,
a my zyskujemy ich zadowolenie, które ułatwia przekonać kolejnych klientów.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Jesteśmy sprawnie działającą firmą, dzięki czemu wszystkie decyzje zapadają szybko. W praktyce stosujemy mądrość płynącą z powiedzenia Publiliusza Syrusa: „Dwa razy daje, kto szybko daje”. Dlatego sprzedając nam nieruchomość, możesz być pewien, że pieniądze trafią do Ciebie maksymalnie w ciągu trzech dni. W przypadku inwestycji czy działań na rynku pierwotnym również działamy niezwłocznie. Temu służy kontrola nad całym łańcuchem powstawania obiektu od projektu do przekazania lokali użytkownikom.

Bezpieczeństwo

Rynek nieruchomości angażuje kapitał długoterminowo, dlatego ważne jest rozpoznanie ryzyka i jego minimalizacja. Dzięki rozeznaniu rynku i zagospodarowaniu jego nisz, dywersyfikujemy inwestycje. To zabezpiecza kapitał zarówno nasz, jak i współpracujących
z nami inwestorów. W przypadku nabywców również dajemy pewność, ponieważ realizujemy inwestycję od początku do końca z posiadanego na dany cel kapitału i z wykorzystaniem firm zależnych od Alter Investment.

Elastyczność

Słuchamy naszych klientów i staramy dostosować się do ich potrzeb. Jeśli chcesz zainwestować kapitał, możesz wybrać w jakim modelu będziesz z nami współpracował. Jeśli szukasz nieruchomości, znajdziesz w naszej ofercie zarówno lokale właśnie wybudowane, jak i wyremontowane, które są doprowadzane do świetności, jaką często nie cieszyły się nawet tuż po wybudowaniu.

Współpracujemy