O nas

Jesteśmy prężnie działającą spółką akcyjną zajmującą się zwiększaniem wartości nabywanych gruntów poprzez wszechstronne przygotowywanie ich do procesu budowlanego, łącznie z projektowaniem architektoniczno-budowlanym oraz uzyskiwaniem ostatecznych pozwoleń na budowę i innych niezbędnych decyzji administracyjnych. Nieruchomości nabywamy na terenie całej Polski, a ze szczególną intensywnością w północnej części kraju, skąd się wywodzimy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Jako zespół nabytą wiedzę i doświadczenie każdego dnia z pasją przekuwamy na dodatkową wartość, jaką chcemy przekazać naszym klientom. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Naszą misją jest:

Jako zespół kreujemy nowe standardy realizowanych inwestycji, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe i tworząc szczęśliwe miasto.

Naszą wizją jest:

Alter Investment pozycję lidera osiąga poprzez nieustanną dbałość o jakość każdego detalu swojej działalności.

Poznaj nasz zespół

Tworzą go ludzie, którzy mają duże doświadczenie w branży nieruchomości
i spektakularne sukcesy na swoim koncie. Dzięki nim, ale też profesjonalistom tworzącym kadrę firmy, Alter Investment dynamicznie się rozwija od początku swego istnienia.

Damian Tomasik
Prezes Zarządu

Jako bystry obserwator rynku mieszkaniowego w Polsce dostrzegł niszę we flippingu: nabywaniu po okazyjnych cenach lokali starszych, często w złym stanie, przywracaniu im świetności za sprawą gruntownych remontów według planów przygotowanych przez architektów, urządzaniu pod klucz i sprzedaży z zyskiem. Uczynił z tego koło zamachowe firmy, dzięki któremu zgromadził kapitał do uruchomienia działalności, jako deweloper gruntowy. Na razie Alter Investment działa głównie w Trójmieście, ale ma już na koncie inwestycje w innych częściach kraju.

Aleksandra Tomasik

Zdobywała swoje doświadczenie na rynku nieruchomości od 2013 roku. W początkowej fazie jako pośrednik w obrocie nieruchomości Metrohouse S.A. Kolejnym krokiem było w 2015 roku założenie Alter Investment S.A. gdzie była odpowiedzialna za tworzenie produktów w działalności flippingowej. Jej poczucie estetyki oraz zdolności organizatorskie dały firmie przewagę rynkową w tym obszarze. Połączenie kompetencji Aleksandry oraz Damiana doprowadziło do uruchomienia działalności, jako deweloper gruntowy w ramach firmy rodzinnej.

Grzegorz Dawid
Dyrektor Zarządzający

Prawnik z ukończonymi licznymi studiami podyplomowymi z dziedziny zarządzania (w tym MBA – z wyróżnieniem) i finansów (w tym Executive Studies in Finance – z wyróżnieniem). W przeszłości był prokuratorem, radcą prawnym, a następnie dyrektorem zarządzającym i członkiem zarządu szeregu firm, czołowych w swoich branżach (m.in. Press Glass S.A. i Kler S.A.).Z Alter Investment związany od 2017 roku

Anna Pawlus
Kierownik ds. Przygotowania Inwestycji

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Posiada doświadczenie obejmujące koordynację zróżnicowanych inwestycji - od przygotowania do procesu budowlanego projektów kubaturowych do realizacji projektów aranżacji wnętrz. Do zespołu Alter Investment S.A. dołączyła w 2019 roku. Prowadziła nadzór nad kluczowymi etapami opracowania i uzgadniania dokumentacji obiektów usługowych i mieszkaniowych.

Adam Błaszczyk
Kierownik ds. Przygotowania Inwestycji

Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Sprawował nadzór nad realizacjami obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz infrastrukturalnych. Pełnił funkcje kierownika budowy, kierownika kontraktu, dyrektora realizacji grupy kontraktów, inspektora nadzoru inwestorskiego. Na przestrzeni ostatnich lat planował oraz przygotowywał inwestycje deweloperskie, a także organizował i nadzorował procesy budowlano-inwestycyjne jako lider projektu i inżynier konsultant.

Karolina Plata
Architekt

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Posiada doświadczenie w dziedzinie obiektów zabytkowych i historycznych, a także opracowywaniu dokumentacji projektowej dla  obiektów użyteczności publicznej i architektury mieszkaniowej wielorodzinnej. Aktualnie dokształcająca się w zakresie zarządzania projektami. Skrupulatna i dokładna, dużą wagę przywiązuje do wysokiej jakości proponowanych rozwiązań.

Aleksandra Franz-Szypulska
Architekt

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Aleksandra posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń i bogate doświadczenie zawodowe, w szczególności w dziedzinie budynków zabytkowych oraz ceni  sobie zrównoważone projektowanie z poszanowaniem kontekstu urbanistycznego.

Dorota Gdaniec
Specjalista ds. Sprzedaży Gruntów

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oraz Politechniki Gdańskiej, gdzie na Wydziale Zarządzania i Ekonomii ukończyła studia podyplomowe z wyceny nieruchomości. Dorota od początku swojej drogi zawodowej związana jest z branżą nieruchomości, w której ma już kilkunastoletnie doświadczenie, w szczególności u deweloperów działających na rynku trójmiejskim.

Grażyna Meyer
Specjalista ds. Administracji

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując ponad 25 lat w kancelarii notarialnej. Cechują ją wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, nastawienie na osiągnięcie zamierzonego celu, a także dokładność, skrupulatność i zaangażowanie. Cechy te sprawiają, że jest cennym wsparciem dla całego zespołu. Na co dzień realistka optymistycznie patrząca na świat, a w sytuacjach stresowych zachowująca spokój i opanowanie. W czasie wolnym angażuje się społecznie w prace Stowarzyszenia, które promuje dialog, podejmując kolejne poziomy aktywności jako animator, lider oraz współkoordynator międzynarodowych wydarzeń.

Karolina Łukasiewicz
Specjalista ds. Administracji

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, która swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w działach księgowych oraz administracyjnych. Cechuje ją pełne zaangażowanie w powierzone jej zadania, pracowitość, niespotykana dokładność i cierpliwość. Dzięki swej elastyczności, doskonałej organizacji pracy, a przede wszystkim efektywnej współpracy tworzy dobry przepływ informacji, co bezpośrednio wpływa na sukcesy firmy. Jej wrodzony wdzięk i poczucie humoru sprawiają, że jest dobrym duchem Naszej organizacji.

Nasze wartości

Alter Investment S.A. to firma, której działalność opiera

się na unikatowych wartościach.

Innowacyjność

Zajęliśmy się działalnością flippingową, czyli remontami i wyposażaniem mieszkań na rynku wtórnym, gdy tego typu usługa była mało popularna. Dynamiczny rozwój firmy wskazuje, że wybraliśmy dobrą drogę. Jednak cały czas badamy trendy rynkowe. Szukamy wśród nich szans dla siebie i dla naszych klientów. Rynek nieruchomości dynamicznie się zmienia. Nasze wyniki wskazują, że jak dotąd udaje nam się nadążać za tymi zmianami. Potwierdzeniem tego są nasze kolejne projekty w ramach działalności land development

PROFESJONALIZM

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie szkolą się i pogłębiają wiedzę. Dlatego możemy Ci zaoferować najlepszy produkt
w atrakcyjnej cenie. Działamy na rynku według wypracowanych i bezpiecznych procedur, zapewniając naszym Klientom pełną i profesjonalną obsługę.

ZAUFANIE

Nasz klient nie musi być specjalistą od rynku nieruchomości, ponieważ nasi pracownicy służą mu wszelką radą i pomocą: przeprowadzą przez cały proces zakupu lub sprzedaży, wyjaśnią zapisy umów, wskażą możliwości inwestycyjne. Kiedy kupujemy nieruchomość, oferujemy bezpłatną wycenę. To zaufanie jest kapitałem, który procentuje po obu stronach. Klienci przechodzą bezpiecznie i sprawnie przez proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości,
a my zyskujemy ich zadowolenie, które ułatwia przekonać kolejnych Klientów.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Jesteśmy sprawnie działającą firmą, dzięki czemu wszystkie decyzje zapadają szybko. W praktyce stosujemy mądrość płynącą z powiedzenia Publiliusza Syrusa: „Dwa razy daje, kto szybko daje”. Dlatego sprzedając nam nieruchomość, możesz być pewien, że pieniądze trafią do Ciebie maksymalnie szybko. W przypadku inwestycji czy działań na rynku pierwotnym również działamy niezwłocznie.

Bezpieczeństwo

Rynek nieruchomości angażuje kapitał długoterminowo, dlatego ważne jest rozpoznanie ryzyka i jego minimalizacja. Dzięki rozeznaniu rynku i zagospodarowaniu jego nisz, dywersyfikujemy inwestycje. To zabezpiecza kapitał zarówno nasz, jak i współpracujących
z nami inwestorów. W przypadku nabywców również dajemy pewność, ponieważ realizujemy inwestycję od początku do końca z posiadanego na dany cel kapitału i z wykorzystaniem spółek zależnych od Alter Investment.

Elastyczność

Słuchamy naszych klientów i staramy dostosować się do ich potrzeb. Jeśli chcesz zainwestować kapitał, możesz wybrać w jakim modelu będziesz z nami współpracował. Jeśli szukasz nieruchomości, znajdziesz w naszej ofercie zarówno lokale właśnie wybudowane, jak i wyremontowane, które są doprowadzane do świetności, jaką często nie cieszyły się nawet tuż po wybudowaniu.

Współpracujemy