O nas

Jesteśmy deweloperem nowych standardów, działającym na rynku wtórnym i pierwotnym. Dysponujemy atrakcyjną ofertą lokali gotowych do zamieszkania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Do tej pory nasz zespół uczestniczył w ponad 500 transakcjach o wartości wielu milionów złotych. Od początku istnienia notujemy dynamiczny wzrost przychodów i osiąganego wyniku finansowego. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę i pełen profesjonalizm. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Naszą misją jest:

Jako zespół kreujemy nowe standardy realizowanych inwestycji, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe i tworząc szczęśliwe miasto.

Naszą wizją jest:

Alter Investment pozycję lidera osiąga poprzez nieustanną dbałość o jakość każdego detalu swojej działalności.

Poznaj nasz zespół

Tworzą go ludzie, którzy mają duże doświadczenie w branży nieruchomości
i spektakularne sukcesy na swoim koncie. Dzięki nim, ale też profesjonalistom tworzącym kadrę firmy, Alter Investment dynamicznie się rozwija od początku swego istnienia.

Damian Tomasik

Jako bystry obserwator rynku mieszkaniowego w Polsce dostrzegł niszę we flippingu: nabywaniu po okazyjnych cenach lokali starszych, często w złym stanie, przywracaniu im świetności za sprawą gruntownych remontów według planów przygotowanych przez architektów, urządzaniu pod klucz i sprzedaży z zyskiem. Uczynił z tego koło zamachowe firmy, dzięki któremu zgromadził kapitał do uruchomienia części deweloperskiej firmy. Na razie Alter Investment działa głównie w Trójmieście, ale ma już na koncie inwestycje w kraju.

Aleksandra Tomasik

Zdobywała swoje doświadczenie na rynku nieruchomości od 2013 roku. W początkowej fazie jako pośrednik w obrocie nieruchomości Metrohouse S.A. Kolejnym krokiem było w 2015 roku założenie Alter Investment S.A. gdzie była odpowiedzialna za tworzenie produktów w działalności flippingowej. Jej poczucie estetyki oraz zdolności organizatorskie dały firmie przewagę rynkową w tym obszarze. Połączenie kompetecedcji Aleksandy oraz Damiana Tomasik doprowadziło do uruchomienia działalności deweloperskiej w ramach firmy rodzinnej.

Zespół
Grzegorz Dawid
Dyrektor Zarządzający

Prawnik z ukończonymi licznymi studiami podyplomowymi z dziedziny zarządzania (w tym MBA – z wyróżnieniem) i finansów (w tym Executive Studies in Finance – z wyróżnieniem). W przeszłości był prokuratorem, radcą prawnym, a następnie dyrektorem zarządzającym i członkiem zarządu szeregu firm, czołowych w swoich branżach (m.in. Press Glass S.A. i Kler S.A.).

Marek Paliświat
Dyrektor Finansowy

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, a także podyplomowych studiów MBA. Posiada w sumie ponad dwudziestoletnie doświadczenie w Bankowości Korporacyjnej oraz na Rynku Nieruchomości Komercyjnych, zdobyte w Polsce oraz za granicą. Pracował m.in dla Nordea Bank Polska S.A., PKO BP S.A., oraz Torus Sp. z o.o. Sp.k. Uczestniczył w największych transakcjach sprzedażny aktywów nieruchomości na rynku Trójmiejskim.

Adam Błaszczyk
Kierownik Do Spraw Projektów Deweloperskich

Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Sprawował nadzór nad realizacjami obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz infrastrukturalnych. Pełnił funkcje kierownika budowy, kierownika kontraktu, dyrektora realizacji grupy kontraktów, inspektora nadzoru inwestorskiego. Na przestrzeni ostatnich lat planował oraz przygotowywał inwestycje deweloperskie a także organizował i nadzorował procesy budowlano-inwestycyjne jako lider projektu i inżynier konsultant.

Anna Pawlus
Kierownik Do Spraw Przygotowania Inwestycji Deweloperskich

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Od 2015 roku zrealizowała liczne projekty aranżacji przestrzeni prywatnych i użyteczności publicznej. Dużą wagę przywiązuje do połączenia funkcjonalności z atrakcyjnym wyglądem projektowanych rozwiązań. Jest zaangażowana we wszystkie etapy powstawania inwestycji Alter Investment: od uczestnictwa w procesie projektowym po nadzór nad realizacją.

Jakub Zarzecki
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2011 roku roku związany z trójmiejskim rynkiem nieruchomości. Swoje wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi budował przechodząc wszystkie szczeble kariery od pośrednika po Dyrektora Regionalnego. Za swój największy sukces uważa stworzenie najlepszego zespołu nieruchomościowego w Polsce w ramach ogólnopolskiego pośrednika nieruchomości. Przed objęciem stanowiska w Alter Investment Jakub zarządzał gdyńskim oddziałem Poland Sotheby's International Realty.

Anna Dulęba
Doradca Klienta

Absolwentka Instytutu Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Doświadczenie budowała po przez pracę w sektorze finansowym dla kluczowych banków na polskim rynku. W kontaktach z klientem ceni sobie partnerstwo oraz relacje typu win-win. 


Paula Kwaśniewska
Asystentka Zarządu

Ukończyła studia na Wydziale Zarządzania ze specjalizacją Gospodarowania Nieruchomościami, od 2013 roku związana z trójmiejskim rynkiem nieruchomości. W Alter Investment zajmuje się sprawami administracyjnymi, obsługą Biura Zarządu oraz kontaktami z podmiotami współpracującymi.

Nasze wartości

Alter Investment S.A. to firma, której działalność opiera

się na unikatowych wartościach.

Innowacyjność

Zajęliśmy się działalnością flippingową, czyli remontami i wyposażaniem mieszkań na rynku wtórnym, gdy tego typu usługa była mało popularna. Dynamiczny rozwój firmy wskazuje, że wybraliśmy dobrą drogę. Jednak cały czas badamy trendy rynkowe. Szukamy wśród nich szans dla siebie i dla naszych klientów. Rynek nieruchomości dynamicznie się zmienia. Nasze wyniki wskazują, że jak dotąd udaje nam się nadążać za tymi zmianami. Potwierdzeniem tego są nasze projekty budowy mikroapartamekntów
i obiektów colivingowych.

PROFESJONALIZM

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie szkolą się i pogłębiają wiedzę. Dlatego możemy Ci zaoferować najlepszy produkt
w atrakcyjnej cenie. Działamy na rynku pierwotnym i wtórnym według wypracowanych procedur, zapewniając naszym klientom pełną obsługę. W obu przypadkach obsługujemy cały łańcuch od projektu architektonicznego do przekazania kluczy nabywcy, co pozwala zagwarantować wysoką jakość zarówno obsługi, jak i nieruchomości.

ZAUFANIE

Nasz klient nie musi być specjalistą od rynku nieruchomości, ponieważ nasi pracownicy służą mu wszelką radą i pomocą: przeprowadzą przez cały proces zakupu lub sprzedaży, wyjaśnią zapisy umów, wskażą możliwości inwestycyjne. Kiedy kupujemy nieruchomość, oferujemy bezpłatną wycenę. To zaufanie jest kapitałem, który procentuje po obu stronach. Klienci przechodzą bezpiecznie i sprawnie przez proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości,
a my zyskujemy ich zadowolenie, które ułatwia przekonać kolejnych klientów.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Jesteśmy sprawnie działającą firmą, dzięki czemu wszystkie decyzje zapadają szybko. W praktyce stosujemy mądrość płynącą z powiedzenia Publiliusza Syrusa: „Dwa razy daje, kto szybko daje”. Dlatego sprzedając nam nieruchomość, możesz być pewien, że pieniądze trafią do Ciebie maksymalnie w ciągu trzech dni. W przypadku inwestycji czy działań na rynku pierwotnym również działamy niezwłocznie. Temu służy kontrola nad całym łańcuchem powstawania obiektu od projektu do przekazania lokali użytkownikom.

Bezpieczeństwo

Rynek nieruchomości angażuje kapitał długoterminowo, dlatego ważne jest rozpoznanie ryzyka i jego minimalizacja. Dzięki rozeznaniu rynku i zagospodarowaniu jego nisz, dywersyfikujemy inwestycje. To zabezpiecza kapitał zarówno nasz, jak i współpracujących
z nami inwestorów. W przypadku nabywców również dajemy pewność, ponieważ realizujemy inwestycję od początku do końca z posiadanego na dany cel kapitału i z wykorzystaniem firm zależnych od Alter Investment.

Elastyczność

Słuchamy naszych klientów i staramy dostosować się do ich potrzeb. Jeśli chcesz zainwestować kapitał, możesz wybrać w jakim modelu będziesz z nami współpracował. Jeśli szukasz nieruchomości, znajdziesz w naszej ofercie zarówno lokale właśnie wybudowane, jak i wyremontowane, które są doprowadzane do świetności, jaką często nie cieszyły się nawet tuż po wybudowaniu.

Współpracujemy