O nas

Jesteśmy prężnie działającą spółką akcyjną zajmującą się zwiększaniem wartości na gruntach. Nieruchomościami nabywamy na terenie całej Polski ze szczególnym wyróżnieniem polski północnej, skąd się wywodzimy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Jako zespół z każdym dniem nabytą wiedzę przekuwamy na dodatkową wartość, jaką jesteśmy przekazać naszym klientom. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Naszą misją jest:

Jako zespół kreujemy nowe standardy realizowanych inwestycji, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe i tworząc szczęśliwe miasto.

Naszą wizją jest:

Alter Investment pozycję lidera osiąga poprzez nieustanną dbałość o jakość każdego detalu swojej działalności.

Poznaj nasz zespół

Tworzą go ludzie, którzy mają duże doświadczenie w branży nieruchomości
i spektakularne sukcesy na swoim koncie. Dzięki nim, ale też profesjonalistom tworzącym kadrę firmy, Alter Investment dynamicznie się rozwija od początku swego istnienia.

Damian Tomasik

Jako bystry obserwator rynku mieszkaniowego w Polsce dostrzegł niszę we flippingu: nabywaniu po okazyjnych cenach lokali starszych, często w złym stanie, przywracaniu im świetności za sprawą gruntownych remontów według planów przygotowanych przez architektów, urządzaniu pod klucz i sprzedaży z zyskiem. Uczynił z tego koło zamachowe firmy, dzięki któremu zgromadził kapitał do uruchomienia działalności, jako deweloper ziemski. Na razie Alter Investment działa głównie w Trójmieście, ale ma już na koncie inwestycje w kraju.

Aleksandra Tomasik

Zdobywała swoje doświadczenie na rynku nieruchomości od 2013 roku. W początkowej fazie jako pośrednik w obrocie nieruchomości Metrohouse S.A. Kolejnym krokiem było w 2015 roku założenie Alter Investment S.A. gdzie była odpowiedzialna za tworzenie produktów w działalności flippingowej. Jej poczucie estetyki oraz zdolności organizatorskie dały firmie przewagę rynkową w tym obszarze. Połączenie kompetecedcji Aleksandy oraz Damiana doprowadziło do uruchomienia działalności, jako deweloper ziemski w ramach firmy rodzinnej.

Zespół
Grzegorz Dawid
Dyrektor Zarządzający

Prawnik z ukończonymi licznymi studiami podyplomowymi z dziedziny zarządzania (w tym MBA – z wyróżnieniem) i finansów (w tym Executive Studies in Finance – z wyróżnieniem). W przeszłości był prokuratorem, radcą prawnym, a następnie dyrektorem zarządzającym i członkiem zarządu szeregu firm, czołowych w swoich branżach (m.in. Press Glass S.A. i Kler S.A.).

Adam Błaszczyk
Kierownik Do Spraw Projektów Deweloperskich

Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Sprawował nadzór nad realizacjami obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz infrastrukturalnych. Pełnił funkcje kierownika budowy, kierownika kontraktu, dyrektora realizacji grupy kontraktów, inspektora nadzoru inwestorskiego. Na przestrzeni ostatnich lat planował oraz przygotowywał inwestycje deweloperskie a także organizował i nadzorował procesy budowlano-inwestycyjne jako lider projektu i inżynier konsultant.

Anna Pawlus
Kierownik Do Spraw Przygotowania Inwestycji Deweloperskich

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Od 2015 roku zrealizowała liczne projekty aranżacji przestrzeni prywatnych i użyteczności publicznej. Dużą wagę przywiązuje do połączenia funkcjonalności z atrakcyjnym wyglądem projektowanych rozwiązań. Jest zaangażowana we wszystkie etapy powstawania inwestycji Alter Investment: od uczestnictwa w procesie projektowym po nadzór nad realizacją.

Anna Masztalerek
Kierownik Biura Zarządu

Prawnik i inżynier. Wysokiej klasy specjalista z bogatym doświadczeniem w administracji, branży offshore, obsłudze prawno-korporacyjnej przedsiębiorstw, zarządzaniu zgodnością (compliance) i etyką biznesu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w dziale prawnym międzynarodowego przedsiębiorstwa, współpracy z organami spółek, zarządzaniu ryzykiem i politykami prawnymi oraz ładem korporacyjnym grupy kapitałowej.

Katarzyna Kowalska
Sekretarka

Absolwentka Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn Politechniki Świętokrzyskiej oraz licznych kursów doszkalających. Od 2015 roku zdobywa doświadczenie w obszarze administracji i w tej dziedzinie pragnie się dalej rozwijać. Aktualnie dokształcająca się w zakresie księgowości w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Nie bojąca się nowych wyzwań. Mocne strony to skrupulatność, sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania, pewność siebie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Nasze wartości

Alter Investment S.A. to firma, której działalność opiera

się na unikatowych wartościach.

Innowacyjność

Zajęliśmy się działalnością flippingową, czyli remontami i wyposażaniem mieszkań na rynku wtórnym, gdy tego typu usługa była mało popularna. Dynamiczny rozwój firmy wskazuje, że wybraliśmy dobrą drogę. Jednak cały czas badamy trendy rynkowe. Szukamy wśród nich szans dla siebie i dla naszych klientów. Rynek nieruchomości dynamicznie się zmienia. Nasze wyniki wskazują, że jak dotąd udaje nam się nadążać za tymi zmianami. Potwierdzeniem tego są nasze kolejne projekty w ramach działalność land development

PROFESJONALIZM

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie szkolą się i pogłębiają wiedzę. Dlatego możemy Ci zaoferować najlepszy produkt
w atrakcyjnej cenie. Działamy na rynku według wypracowanych procedur, zapewniając naszym klientom pełną obsługę. Obsługujemy cały łańcuch od projektu architektonicznego do przekazania kluczy nabywcy, co pozwala zagwarantować wysoką jakość zarówno obsługi, jak i nieruchomości.

ZAUFANIE

Nasz klient nie musi być specjalistą od rynku nieruchomości, ponieważ nasi pracownicy służą mu wszelką radą i pomocą: przeprowadzą przez cały proces zakupu lub sprzedaży, wyjaśnią zapisy umów, wskażą możliwości inwestycyjne. Kiedy kupujemy nieruchomość, oferujemy bezpłatną wycenę. To zaufanie jest kapitałem, który procentuje po obu stronach. Klienci przechodzą bezpiecznie i sprawnie przez proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości,
a my zyskujemy ich zadowolenie, które ułatwia przekonać kolejnych klientów.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Jesteśmy sprawnie działającą firmą, dzięki czemu wszystkie decyzje zapadają szybko. W praktyce stosujemy mądrość płynącą z powiedzenia Publiliusza Syrusa: „Dwa razy daje, kto szybko daje”. Dlatego sprzedając nam nieruchomość, możesz być pewien, że pieniądze trafią do Ciebie maksymalnie szybko. W przypadku inwestycji czy działań na rynku pierwotnym również działamy niezwłocznie.

Bezpieczeństwo

Rynek nieruchomości angażuje kapitał długoterminowo, dlatego ważne jest rozpoznanie ryzyka i jego minimalizacja. Dzięki rozeznaniu rynku i zagospodarowaniu jego nisz, dywersyfikujemy inwestycje. To zabezpiecza kapitał zarówno nasz, jak i współpracujących
z nami inwestorów. W przypadku nabywców również dajemy pewność, ponieważ realizujemy inwestycję od początku do końca z posiadanego na dany cel kapitału i z wykorzystaniem firm zależnych od Alter Investment.

Elastyczność

Słuchamy naszych klientów i staramy dostosować się do ich potrzeb. Jeśli chcesz zainwestować kapitał, możesz wybrać w jakim modelu będziesz z nami współpracował. Jeśli szukasz nieruchomości, znajdziesz w naszej ofercie zarówno lokale właśnie wybudowane, jak i wyremontowane, które są doprowadzane do świetności, jaką często nie cieszyły się nawet tuż po wybudowaniu.

Współpracujemy