O nas

Jesteśmy prężnie działającą spółką akcyjną zajmującą się zwiększaniem wartości nabywanych gruntów poprzez wszechstronne przygotowywanie ich do procesu budowlanego, łącznie z projektowaniem architektoniczno-budowlanym oraz uzyskiwaniem ostatecznych pozwoleń na budowę i innych niezbędnych decyzji administracyjnych. Nieruchomości nabywamy na terenie całej Polski, a ze szczególną intensywnością w północnej części kraju, skąd się wywodzimy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Jako zespół nabytą wiedzę i doświadczenie każdego dnia z pasją przekuwamy na dodatkową wartość, jaką chcemy przekazać naszym klientom. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Naszą misją jest:

Jako zespół kreujemy nowe standardy realizowanych inwestycji, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe i tworząc szczęśliwe miasto.

Naszą wizją jest:

Alter Investment pozycję lidera osiąga poprzez nieustanną dbałość o jakość każdego detalu swojej działalności.

Poznaj nasz zespół

Tworzą go ludzie, którzy mają duże doświadczenie w branży nieruchomości
i spektakularne sukcesy na swoim koncie. Dzięki nim, ale też profesjonalistom tworzącym kadrę firmy, Alter Investment dynamicznie się rozwija od początku swego istnienia.

Damian Tomasik

Jako bystry obserwator rynku mieszkaniowego w Polsce dostrzegł niszę we flippingu: nabywaniu po okazyjnych cenach lokali starszych, często w złym stanie, przywracaniu im świetności za sprawą gruntownych remontów według planów przygotowanych przez architektów, urządzaniu pod klucz i sprzedaży z zyskiem. Uczynił z tego koło zamachowe firmy, dzięki któremu zgromadził kapitał do uruchomienia działalności, jako deweloper gruntowy. Na razie Alter Investment działa głównie w Trójmieście, ale ma już na koncie inwestycje w innych częściach kraju.

Aleksandra Tomasik

Zdobywała swoje doświadczenie na rynku nieruchomości od 2013 roku. W początkowej fazie jako pośrednik w obrocie nieruchomości Metrohouse S.A. Kolejnym krokiem było w 2015 roku założenie Alter Investment S.A. gdzie była odpowiedzialna za tworzenie produktów w działalności flippingowej. Jej poczucie estetyki oraz zdolności organizatorskie dały firmie przewagę rynkową w tym obszarze. Połączenie kompetencji Aleksandry oraz Damiana doprowadziło do uruchomienia działalności, jako deweloper gruntowy w ramach firmy rodzinnej.

Grzegorz Dawid
Dyrektor Zarządzający

Prawnik z ukończonymi licznymi studiami podyplomowymi z dziedziny zarządzania (w tym MBA – z wyróżnieniem) i finansów (w tym Executive Studies in Finance – z wyróżnieniem). W przeszłości był prokuratorem, radcą prawnym, a następnie dyrektorem zarządzającym i członkiem zarządu szeregu firm, czołowych w swoich branżach (m.in. Press Glass S.A. i Kler S.A.).

Nasze wartości

Alter Investment S.A. to firma, której działalność opiera

się na unikatowych wartościach.

Innowacyjność

Zajęliśmy się działalnością flippingową, czyli remontami i wyposażaniem mieszkań na rynku wtórnym, gdy tego typu usługa była mało popularna. Dynamiczny rozwój firmy wskazuje, że wybraliśmy dobrą drogę. Jednak cały czas badamy trendy rynkowe. Szukamy wśród nich szans dla siebie i dla naszych klientów. Rynek nieruchomości dynamicznie się zmienia. Nasze wyniki wskazują, że jak dotąd udaje nam się nadążać za tymi zmianami. Potwierdzeniem tego są nasze kolejne projekty w ramach działalności land development

PROFESJONALIZM

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie szkolą się i pogłębiają wiedzę. Dlatego możemy Ci zaoferować najlepszy produkt
w atrakcyjnej cenie. Działamy na rynku według wypracowanych i bezpiecznych procedur, zapewniając naszym Klientom pełną i profesjonalną obsługę.

ZAUFANIE

Nasz klient nie musi być specjalistą od rynku nieruchomości, ponieważ nasi pracownicy służą mu wszelką radą i pomocą: przeprowadzą przez cały proces zakupu lub sprzedaży, wyjaśnią zapisy umów, wskażą możliwości inwestycyjne. Kiedy kupujemy nieruchomość, oferujemy bezpłatną wycenę. To zaufanie jest kapitałem, który procentuje po obu stronach. Klienci przechodzą bezpiecznie i sprawnie przez proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości,
a my zyskujemy ich zadowolenie, które ułatwia przekonać kolejnych Klientów.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Jesteśmy sprawnie działającą firmą, dzięki czemu wszystkie decyzje zapadają szybko. W praktyce stosujemy mądrość płynącą z powiedzenia Publiliusza Syrusa: „Dwa razy daje, kto szybko daje”. Dlatego sprzedając nam nieruchomość, możesz być pewien, że pieniądze trafią do Ciebie maksymalnie szybko. W przypadku inwestycji czy działań na rynku pierwotnym również działamy niezwłocznie.

Bezpieczeństwo

Rynek nieruchomości angażuje kapitał długoterminowo, dlatego ważne jest rozpoznanie ryzyka i jego minimalizacja. Dzięki rozeznaniu rynku i zagospodarowaniu jego nisz, dywersyfikujemy inwestycje. To zabezpiecza kapitał zarówno nasz, jak i współpracujących
z nami inwestorów. W przypadku nabywców również dajemy pewność, ponieważ realizujemy inwestycję od początku do końca z posiadanego na dany cel kapitału i z wykorzystaniem spółek zależnych od Alter Investment.

Elastyczność

Słuchamy naszych klientów i staramy dostosować się do ich potrzeb. Jeśli chcesz zainwestować kapitał, możesz wybrać w jakim modelu będziesz z nami współpracował. Jeśli szukasz nieruchomości, znajdziesz w naszej ofercie zarówno lokale właśnie wybudowane, jak i wyremontowane, które są doprowadzane do świetności, jaką często nie cieszyły się nawet tuż po wybudowaniu.

Współpracujemy