Oferty nieruchomości

Sprawdź ofertę naszych lokali wykończonych pod klucz. Posiadamy atrakcyjną ofertę lokali gotowych do zamieszkania zarówno z rynku wtórnego, jak też pierwotnego.

Pokaż więcej filtrów
Działka (Mieszkaniowa) – Miastko
Lokalizacja:
Miastko
Powierzchnia:
1,318 m2
Cena:
11,000 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie nieruchomości, oraz bezpiecznej sprzedaży.Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych do sprzedaży.Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów. Opis: Działka znajdująca się w miejscowości Miastko nr 17/6 o powierzchni 1 318 m2 w kształcie prostokąta.LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana jest w atrakcyjnej części Miastka  W niedalekiej odległości infrastruktura handlowa.Podczas prezentacji z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytaniaWszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.

Opis szczegółowy
Działka (Rolna) – Grabowo Kościerskie
Lokalizacja:
Grabowo Kościerskie
Powierzchnia:
2,070 m2
Cena:
21,000 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie nieruchomości, oraz bezpiecznej sprzedaży.Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych do sprzedaży.Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów. Opis: Działka znajdująca się w miejscowości Grabowo Kościerskie  nr 353/2  o powierzchni 2080 m2.LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana jest w atrakcyjnej części Grabowa Kościerskiego W niedalekiej odległości infrastruktura handlowa.Podczas prezentacji z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytaniaWszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.

Opis szczegółowy
Działka w dobrej cenie
Lokalizacja:
Krzyżanowo
Powierzchnia:
483 m2
Cena:
5,500 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie nieruchomości, oraz bezpiecznej sprzedaży.Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych do sprzedaży.Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów. Opis: Działka znajdująca się w miejscowości Krzyżanowo nr 6/35 o powierzchni 483 m2 w kształcie prostokąta.

Opis szczegółowy
Działka pod zabudowę usługowo mieszkaniową
Lokalizacja:
Gdańsk Łostowice
Powierzchnia:
2,554 m2
Cena:
4,000,000 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie nieruchomości, oraz bezpiecznej sprzedaży.Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych do sprzedaży.Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.Opis:Działki znajdujące się w miejscowości Gdańsk dzielnica Jasień przy ul. Jabłoniowej nr 59/5 , 59/6 , 251/17 o powierzchni 2554 m2.Lokalizacje: Nieruchomość zlokalizowana jest w popularnej i bardzo dynamicznie rozwijającej się, młodej części Gdańska, dzielnicy Jasień.

Opis szczegółowy
Twoje nowe mieszkanie – Alter Investment S.A.
Lokalizacja:
Gdańsk Siedlce
Powierzchnia:
58 m2
Cena:
549,631 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie mieszkań, profesjonalnych wykończeniach pod klucz oraz bezpiecznej sprzedaży. Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich mieszkań oferowanych do sprzedaży Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów Opis nieruchomości: Mieszkanie 4 pokojowe na SiedlcachLokal wykończony pod klucz o powierzchni 58,2 m2.

Opis szczegółowy
Działka z koncepcją zabudowy – Alter Investment
Lokalizacja:
Gdańsk Łostowice
Powierzchnia:
1,753 m2
Cena:
3,200,000 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie nieruchomości, oraz bezpiecznej sprzedaży.Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych do sprzedaży.Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.Opis:Działka znajdująca się w miejscowości Gdańsk dzielnica Łostowice przy ul. Wielkopolskiej nr 249/10 o powierzchni 1753 m2.Lokalizacje: Działka zlokalizowana jest w Gdańsku przy ul.

Opis szczegółowy
OFERTA wynajmu obiektu zakwaterowania zbiorowego
Lokalizacja:
Gdańsk Święty Wojciech
Powierzchnia:
888 m2
Cena:
12,601 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie mieszkań, profesjonalnych wykończeniach pod klucz oraz bezpiecznej sprzedaży. Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych.Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.OFERTA wynajmu obiektu zakwaterowania zbiorowego w centrum Gdańska!Szanowni Państwo,Mamy przyjemność zaoferować do wynajmu 3-kondygnacyjną kamienicę przy ul. Trakt Świętego Wojciecha 113 w Gdańsku.

Opis szczegółowy
Dwa mieszkania w cenie jednego – Alter Investment
Lokalizacja:
Gdańsk Śródmieście
Powierzchnia:
55 m2
Cena:
523,693 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie mieszkań, profesjonalnych wykończeniach pod klucz oraz bezpiecznej sprzedaży.Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich mieszkań oferowanych do sprzedaży.Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.Nieruchomość z dwoma podzielonymi mieszkaniami dwu pokojowymi na Gdańskim Śródmieściu.Lokal o powierzchni 54,90 m2 podzielony na dwa mieszkania dwupokojowe.Kamienica wyremontowana trzy lata temu i w najbliższym czasie planowany remont klatki schodowej.Mieszkanie realizowane zgodnie z projektem architektonicznym wykonanym przez renomowane biuro projektowe. Materiały użyte w mieszkaniu zapewnią długie użytkowanie przy wynajmie jak i prywatnym zamieszkiwaniu.Dzięki temu mieszkaniu możesz zarabiać z jednego a w drugim mieszkać.Piętro 0 w budynku 3 piętrowym.

Opis szczegółowy
Napisz bądź zadzwoń
+48 734-172-402