Oferty nieruchomości

Sprawdź ofertę naszych lokali wykończonych pod klucz. Posiadamy atrakcyjną ofertę lokali gotowych do zamieszkania zarówno z rynku wtórnego, jak też pierwotnego.

Pokaż więcej filtrów
Działka z koncepcją zabudowy – Alter Investment
Lokalizacja:
Gdańsk Wrzeszcz
Powierzchnia:
1,040 m2
Cena:
4,500,000 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie nieruchomości, oraz bezpiecznej sprzedaży.Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych do sprzedaży.Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.Opis:Działka znajdująca się w miejscowości Gdańsk dzielnica Wrzeszcz przy ul. Partyzantów 111 o powierzchni 1040 m2.Lokalizacje: Lokalizacja działo pozwala na szybki dostęp do centrum Wrzeszcza, a stąd do wszystkich centrów biurowych w Trójmieście oraz na zlokalizowane w Gdańsku uczelnie.

Opis szczegółowy
Hala produkcyjna z utwardzonym gruntem.
Lokalizacja:
Pszczółki
Powierzchnia:
1,653 m2
Cena:
4,107,268 zł

Na sprzedaż grunt zabudowany budynkami produkcyjnymi, wiatą oraz budynkiem mieszkalnym.Działka o powierzchni 6 580 m2 w całości utwardzona nadająca się do obsługi transportu ciężkiego. Teren znajduje się na terenach przemysłowo usługowych w wyniku czego może służyć do pełnego zakresu działalności produkcyjnej jak i usługowej. Obiekt obecnie pełni funkcje produkcyjną. Na działce znajdują się:Magazyn 393 m2Wiata 504 m2Hala produkcyjna 432 m2Magazyn 204 m2Dom jednorodzinny 120 m2 Działka idealna na kontynuowanie działalności usługowo-produkcyjnej wraz prywatnym domem.

Opis szczegółowy
Działka pod zabudowę usługowo mieszkaniową
Lokalizacja:
Gdańsk Łostowice
Powierzchnia:
2,554 m2
Cena:
4,000,000 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie nieruchomości, oraz bezpiecznej sprzedaży.Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych do sprzedaży.Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.Opis:Działki znajdujące się w miejscowości Gdańsk dzielnica Jasień przy ul. Jabłoniowej nr 59/5 , 59/6 , 251/17 o powierzchni 2554 m2.Lokalizacje: Nieruchomość zlokalizowana jest w popularnej i bardzo dynamicznie rozwijającej się, młodej części Gdańska, dzielnicy Jasień.

Opis szczegółowy
Działka z projektem budowalnym – Alter Investment
Lokalizacja:
Gdańsk Łostowice
Powierzchnia:
1,753 m2
Cena:
3,200,000 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie nieruchomości, oraz bezpiecznej sprzedaży.Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych do sprzedaży.Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.Opis:Działka znajdująca się w miejscowości Gdańsk dzielnica Łostowice przy ul. Wielkopolskiej nr 249/10 o powierzchni 1753 m2.Lokalizacje: Działka zlokalizowana jest w Gdańsku przy ul.

Opis szczegółowy
Gotowe do zarabiania – Alter Investment S.A.
Lokalizacja:
Gdańsk Śródmieście
Powierzchnia:
50 m2
Cena:
427,078 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie mieszkań, profesjonalnych wykończeniach pod klucz oraz bezpiecznej sprzedaży.Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich mieszkań oferowanych do sprzedaży.Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.Mieszkanie 4 pokojowe na Gdańskim Śródmieściu.Lokal wykończony pod klucz o powierzchni 49,82 m2. W skład mieszkania wchodzi:- pokój 15.33 m2 - pokój 7,8 m2- pokój 5,5 m2- pokój 5,11 m2- kuchnia 9,3 m2 - łazienka z oknem 2.6 m2- przedpokój 2,2 m2Całe mieszkanie świeżo po remoncie, wykończone pod klucz. Piętro 3 w budynku 3 piętrowym.

Opis szczegółowy
OFERTA wynajmu obiektu zakwaterowania zbiorowego
Lokalizacja:
Gdańsk Święty Wojciech
Powierzchnia:
888 m2
Cena:
12,601 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie mieszkań, profesjonalnych wykończeniach pod klucz oraz bezpiecznej sprzedaży. Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych.Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.OFERTA wynajmu obiektu zakwaterowania zbiorowego w centrum Gdańska!Szanowni Państwo,Mamy przyjemność zaoferować do wynajmu 3-kondygnacyjną kamienicę przy ul. Trakt Świętego Wojciecha 113 w Gdańsku.

Opis szczegółowy
Działka (Rolna) – Grabowo Kościerskie
Lokalizacja:
Grabowo Kościerskie
Powierzchnia:
2,070 m2
Cena:
21,000 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie nieruchomości, oraz bezpiecznej sprzedaży.Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych do sprzedaży.Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów. Opis: Działka znajdująca się w miejscowości Grabowo Kościerskie  nr 353/2  o powierzchni 2080 m2.LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana jest w atrakcyjnej części Grabowa Kościerskiego W niedalekiej odległości infrastruktura handlowa.Podczas prezentacji z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytaniaWszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.

Opis szczegółowy
Działka (Mieszkaniowa) – Miastko
Lokalizacja:
Miastko
Powierzchnia:
1,318 m2
Cena:
11,000 zł

Firma Alter Investment S.A. specjalizuje się w zakupie nieruchomości, oraz bezpiecznej sprzedaży.Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych do sprzedaży.Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów. Opis: Działka znajdująca się w miejscowości Miastko nr 17/6 o powierzchni 1 318 m2 w kształcie prostokąta.LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana jest w atrakcyjnej części Miastka  W niedalekiej odległości infrastruktura handlowa.Podczas prezentacji z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytaniaWszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.

Opis szczegółowy
Napisz bądź zadzwoń
+48 734-172-402