Sprzedaj nieruchomość

Jesteśmy spółką akcyjną działającą na rynku nieruchomości. Oferujemy klientom najszybsze transakcje w najlepszej cenie, a przy tym zapewniamy bezpieczeństwo zawieranych umów. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nieruchomości, odezwij się do nas. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą niezwłocznie, by umówić spotkanie.

Zakup Działek

Bezpłatnie wyceniamy nieruchomość, proponujemy uczciwe i przejrzyste warunki transakcji, oferujemy pomoc prawną, a należność wypłacamy zgodnie z ustaleniami. Możemy też podnieść wartość Twojej nieruchomości po czym ją sprzedać.

Zakup Lokali użytkowych

Szybko, bezpiecznie i w atrakcyjnej cenie kupujemy lokale handlowo-usługowe oraz biurowe. Cenę sprzedaży wypłacamy niezwłocznie, a całą procedurę potrafimy zakończyć w kilka dni.

Zakup mieszkań

Kupimy Twoje mieszkanie z gwarancją atrakcyjnej ceny i bezpieczeństwa transakcji. Możemy kupić każde mieszkanie bez względu na stan prawny, niezależnie od tego, czy jest to samodzielna własność, spółdzielcza własność z księgą wieczystą lub bez, mieszkanie kwaterunkowe, zadłużone, z lokatorami.

Zakup Domów

Całą procedurę – bezpłatną wycenę, wszystkie formalności, wypłatę ceny sprzedaży – potrafimy zakończyć w 3 dni. Kupujemy również domy obciążone hipoteką, z zaciągniętym kredytem oraz domy do remontu.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę

Działalność związaną z rynkiem nieruchomości prowadzimy z powodzeniem od kilku lat. Nieruchomości kupujemy na masową skalę, a decyzję podejmujemy bardzo szybko.

BEZPIECZEŃSTWO I ZAUFANIE

Jesteśmy Spółką Akcyjną zapewniającą bezpieczeństwo, przejrzystość i profesjonalizm. Wszystkie transakcje odbywają się na przejrzystych i czytelnych warunkach, ponadto jeżeli chcesz uzyskać pełne wsparcie w procesie sprzedaży, nasi doradcy zawsze są do dyspozycji – wyjaśnią Ci wszystkie ewentualne niejasności i zapisy umów. Zaufało nam już kilkuset klientów.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Zakup nieruchomości przez nas to gwarancja szybkiej i bezpiecznej transakcji. Jeżeli chcesz sprzedać dom, mieszkanie, lokal czy działkę, to u nas zrobisz to najlepiej. Wiemy, w jaki sposób zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję, dzięki doświadczeniu i wypracowanych przez lata standardów. Płacimy bardzo szybko.

PROFESJONALIZM I WIEDZA

Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Nasi doradcy zawsze pomogą
ci w przeprowadzeniu transakcji i odpowiedzą na wszystkie twoje pytania. Mamy bardzo duże doświadczenie i wiedzę w temacie obrotu nieruchomościami, stale podążamy za zmianami, trendami. Inwestujemy w swój personel i zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży, aby zagwarantować klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Napisz bądź zadzwoń
+48 734-172-402