Szczegóły oferty

Alter Investment S.A.. Numer oferty: 8632907

Działka z projektem pod dom w Gdańsku
Gdańsk Kiełpino Górne
Lokalizacja:
Gdańsk Kiełpino Górne
Powierzchnia:
509 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Opis nieruchomości

Działka znajduje się w miejscowości Gdańsk, dzielnica Kiełpino Górne przy ul. Otomińskiej. Miejsce to cechuje bliskość lasu, terenów rekreacyjnych, jednocześnie mając dostęp do komunikacji miejskiej, łączącej z centrum miasta.

Działka numer 194/18 obręb 36
Powierzchnia 509 m2
Grunt znajduje się w Gdańsku Kiełpino Górne, niedaleko do zjazdu na obwodnicę Trójmiasta. Do centrum Gdańska dojedziemy samochodem w około 12 min. Do lotniska mamy jedynie kilka minut samochodem. W okolicy znajdują się centra handlowe Auchan, Decathlon i Leroy Merlin. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się dyskonty (Lidl, Biedronka), usługi, przychodnia, przedszkole, szkoła, basen. Dzielnica Kiełpino górne graniczy z lasem i jest niezwykle pożądaną lokalizacją w Gdańsku. Mieszkańcy mają do dyspozycji tereny rekreacyjne i dostęp do natury. Do osiedla dojeżdża komunikacja miejska.

Projekt budowlany zakłada budowę budynku jednorodzinnego z garażem. Proces uzyskiwania pozwolenia na budowę w toku.

Powierzchnia użytkowa projektowanego domu – 212 m2

Media – wydane warunki przyłączenia na:
• Prąd
• Gaz
• Sieć wodociągowa

Podana cena jest aktualna do 31.03.2024 r. Po tym czasie, w związku z prowadzonym procesem inwestycyjnym cena może ulec podwyższeniu.

Podczas prezentacji z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Firma Alter Investment S.A. to deweloper gruntowy. Łączymy grunty z wyjątkowymi projektami tworząc szczęśliwe miasto. Działając jako spółka akcyjna zajmujemy się przygotowaniem gruntów pod względem administracyjno-prawnym, a następnie sprzedażą. Nieruchomości nabywamy na terenie całej Polski, a ze szczególną intensywnością w północnej części kraju, skąd się wywodzimy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych do sprzedaży.

Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Cena podana w ogłoszeniu jest netto.

Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja

    Napisz bądź zadzwoń
    +48 734-172-402