Szczegóły oferty

Alter Investment S.A.. Numer oferty: 8632757

Działki pod domy, 20 min. od Gdańska
Pomlewo
Lokalizacja:
Pomlewo
Powierzchnia:
45,700 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Opis nieruchomości

Zainwestuj w pewny grunt i zyskaj na wzroście wartości działek pod miastem! Działki budowlane od 1000 m2 do 2800 m2.

Unikalny teren inwestycyjny o powierzchni 4,5 ha, w uchwalonym MPZP – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Grunt jest w trakcie podziału na działki od ok. 1000 m2 do ok. 2800 m2.
Działki to też idealna propozycja na wymarzony dom dla osób pragnących cieszyć się z otaczającej natury.

Tworzymy wyjątkowy projekt osiedla domów jednorodzinnych w miejscowości Pomlewo, z którego dojedziemy do obwodnicy Trójmiasta w 25 minut. W Kolbudach, oddalonych o 10 minut drogi od terenu działek załatwimy niezbędne sprawy, gdyż dostępne jest tam szerokie zaplecze handlowo-usługowe. W wolnym czasie do znanego Jeziora w Przywidzu dotrzemy w kilkanaście minut rowerem. Cała okolica otoczona jest kaszubskimi terenami rekreacyjnymi, lokalnymi atrakcjami dla dzieci oraz dorosłych, przy czym spokój i harmonię zapewnia nam wszechobecna natura.

Na terenie przyległym znajdują się już działki z projektami oraz pozwoleniami na budowę domów jednorodzinnych dwulokalowych (bliźniaków). Działki te są także obecnie w sprzedaży (dostępne powierzchnie: 2062 m2 lub 2064 m2).

Całość ma stworzyć kameralne osiedle komfortowych domów. Teren przytulny, pagórkowaty, otoczony drzewami, w otulinie lasu. Dobry dojazd do działek, drogą utwardzoną. Media w drodze. Dookoła nowoczesna, rozwijająca się zabudowa jednorodzinna.

Nieruchomość znajduje się w Pomlewie pomiędzy ulicami Jodłową oraz Kasztanową, w pobliżu drogi wojewódzkiej 221, z której dostaniemy się do nieruchomości drogą gminą. Nieruchomość otoczona jest piękną zielenią, w tym dużą liczbą drzew, co czyni ją wyjątkową w porównaniu z okolicznymi gruntami. Urozmaicona rzeźba terenu w połączeniu z istniejącą roślinnością tworzą kameralny i przytulny klimat.

W miejscowości Pomlewo, zaledwie 800 m od działki znajdują się szkoła podstawowa oraz sklep spożywczy.
Ponadto ma tu siedzibę Hotel Kozi Gród z bogatą ofertą SPA.

Dla lubiących sporty zimowe w odległości 5 km znajduje się ośrodek narciarski Zielony Stok oraz kolejny oddalony o 10 km ośrodek narciarski Trzepowo.
Dodatkowym atutem jest bliskość pola golfowego Postołowo – 25 km oraz Tokary Golf Club – 27 km.
Gdańsk oddalony jest o 20 km, a Kościerzyna 30. W pobliżu znajdują się lasy i tereny rekreacyjne.

Media:
• Prąd
• Sieć wodociągowa
• Sieć kanalizacyjna

Podczas prezentacji z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Firma Alter Investment S.A. to deweloper gruntowy. Łączymy grunty z wyjątkowymi projektami tworząc szczęśliwe miasto. Działając jako spółka akcyjna zajmujemy się przygotowaniem gruntów pod względem administracyjno-prawnym, a następnie sprzedażą. Nieruchomości nabywamy na terenie całej Polski, a ze szczególną intensywnością w północnej części kraju, skąd się wywodzimy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Nie jesteśmy pośrednikiem, ale właścicielem wszystkich nieruchomości oferowanych do sprzedaży.

Kupując od nas, kupujesz bez dodatkowych kosztów.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Oferta ważna jest do 30.09.2024 r. Po tym terminie, w związku z prowadzonym procesem inwestycyjnym cena może ulec podwyższeniu.

Możliwość zlecenia nam przygotowania dowolnego projektu oraz uzyskania pozwolenia na budowę. 

Cena podana w ogłoszeniu jest netto, należy doliczyć 23% VAT.

Brak opłaty PCC przy zakupie nieruchomości.

Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja

    Napisz bądź zadzwoń
    +48 734-172-402